One Lakh AdsBuy Ads Space from One Lakh Ads

Sunday, 11 May 2014

Jak sprawdzić stan konta w Citibank

Bez względu na to , jak dużo lub jak mało masz pieniędzy , bacznie obserwować na saldo konta bankowego jest bardzo ważne. Gdy pisanie kontroli byłopopularną formą płatności , to było stosunkowo łatwe do śledzenia sald . Ale z kart debetowych , wypłat z bankomatów i automatycznych płatności elektronicznych , zwracając uwagę na równowagę w swoim czekową raz na miesiąc może nie być wystarczająca . Jeśli masz konto w Citibank , można sprawdzić stan konta on-line o dowolnej porze dnia lub nocy.

1. Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do być zdania, Citibank opine. Kliknij przycisk " Zaloguj się do swojego konta " na górze strony i wybierz opcję "bank" z listy.

2. Kliknij przycisk "Ustaw dostęp on-line " w środku strony . Wprowadź numer karty i PIN Citibank ATM , wraz z numerem konta Citibank i kliknij " Dalej ".

3. Wybierz nazwę użytkownika i hasło do korzystania z bankowości internetowej . Należy wybrać hasło, które jest trudne do odgadnięcia dla innych , ale łatwe do zapamiętania.

4. Powrót do strony głównej Citibank i kliknij " Zaloguj się do swojego konta . " Wybierz "bank" z listy.

5. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło i kliknij przycisk " Zapisz się na . " Kliknij na koncie bankowym recenzję równowagę i ostatnich transakcji.

Related Post: 

No comments:

Post a Comment